GÜÇLÜ, ESNEK, ÇEVİK
YAZILIM ALT YAPISI

TTP (TermTech PrIme) – OnlIne SuIte

TTP (TermTech Prime) – Online Suite

Kullanıcı Arayüzü – RODIMUS

ATM’in bütünsel olarak müşteriye hizmet verebilir olmasını gerçek zamanlı sağlamak isteyen tüm kurumlar için hız ve kolay kullanım sağlayan Rodimus mükemmel bir arayüz seçimi olacaktır. TermTech geliştirmiş olduğu TTM (TermTech Master) – ATM Back Office Suite ürün ailesinin kullanıcı arayüzü Rodimus yazılımı ile ATM hat durumlarını, ATM üzerindeki ünitelerin arıza durumlarını, ilgili ünitelerin ikmal (makbuz, kağıt/madeni para vs.) durumlarını, ATM üzerinde bulunması gereken dosyaların güncelliğini ve ATM’in bütün olarak müşteriye hizmet verebilir durumlarını hızlı ve kolay yönetilebilir kullanıcı ara yüzüyle izlenmesini sağlamaktadır.

Güvenilir. Sürdürülebilir. Ölçeklenebilir.

TTP (TermTech Prime) – Online Suite Ürün Ailesi

ATM’lerde meydana gelen işlem adetleri kurumların tüm kanallarına kıyasla en yüksek yüzdeyle gerçekleşmektedir. ATM Transaction Server (Optimus);

  • Kesintisiz çalışan,
  • Hızlı müdahaleye olanak sağlayan,
  • Kolayca yeni işlem tanımlayabileceğiniz,
  • Parametrik altyapı ile yazılım yükünü en aza indiren

yapısı ile sisteminize esneklik katacaktır. Kurumunuz için müşterilerinize 7/24 hizmet sağladığınız bir kanal olan ATM’lerdeki işlemlerinizin merkezde ATM’leri karşılayan ve sorunsuz çalışan server yazılımı ile kesintisiz devamlılığını sağlayın.

Kurumların ATM’lerine anahtar yüklemek (key loading) için sahada ayrı bir operasyon planlamasına artık gerek kalmadı. ATM Remote Key Loading (Nemesis) yazılımı ile anahtar yükleme işlemlerini hızlandırın ve maliyetlerinizi azaltın.

Kurumlar, kart ve şifre üretiminin yanında ATM ve POS kaynaklı işlemlerin yönetiminde işlem güvenliğinin sağlanması için HSM (Host Security Module) cihazını kullanmaktadır. İşlem güvenliğiniz ve anahtar (Key) yönetimi için HSM Management (Omega) HSM Yönetim Sistemi ile HSM kullanımını gerektiren tüm ihtiyaçlarınızı karşılayın.

Kurumunuzun her türlü system entegrasyonunda uluslararası standart olarak ortaya çıkmış olan ISO 8583 protokolünü Switch ISO 8583 (Trion) ürünü ile yönetin.
Switch ISO 8583 (Trion) yazılımı;

  • Değişik sistemler arasındaki işlemlerin yönetimi için (ATM sistemi ile bankacılık sistemleri ve/veya kart sistemleri arasındaki entegrasyonda),
  • Bankalar ve/veya değişik kurumlar arasındaki işlemlerin yönetiminde,
  • Bankaların diğer bankalarla olan acquiring ve issuing işlemlerinin BKM, VISA, MasterCard benzeri ulusal ve uluslararası kurumlar üzerinden yönetiminde

ihtiyaç duyulan anahtar (Key) yönetimini güvenlik standartlarına uygun olarak HSM’ler üzerinden sağlamaktadır.

Aynı zamanda Switch alt yapısı ISO 8583 yanısıra REST JSON, WCF, Web Service gibi diğer özgün protokolleri de desteklemektedir.