DEĞER YARATIYORUZ

REFERANSLARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

X

Albaraka Türk Katılım Bankası

Güvenlik Sistemleri: Albaraka Türk Katılım Bankası, ATM’lerinin izlemesi ve güvenliğin sağlanması konusunda TermTech ürünlerini tercih etti. TermTech ürünleriyle (TTS TermTech Security – ATM Camera & Fraud Detection Suite)
ATM’lerin kameralar vasıtasıyla uzaktan takibini yaparak ATM önyüzünde olası sahtekarlıklarının (kart kopyalama gibi) önüne geçilmesi için çözüm üretilmiştir. Uygulanan çözüm ile kurum operasyon maliyetlerinde ve sahtekarlık saldırılarında büyük oranda azalma sağlanmıştır.
Güvenlik konusunda sağlanan faydanın yanı sıra, anında kamera görüntülerine erişim özelliği ile müşterileri şikayetleri kısa sürede çözümlenerek, müşteri memnuniyeti artırılmıştır.Danışmanlık Hizmetleri: Bireysel Bankacılık projesine yönelik olarak Albaraka Türk Katılım Bankası ATM, Banka Kartı ve bankacılık sisteminin yeni sisteme (Intertech) geçişi sırasında danışmanlık hizmeti verilmiştir. Bu hizmet ile bankanın anahtar (key) yönetimi, standartlara uyum, güvenlik ve diğer sistemlerle entegrasyonuna yönelik uygun destek sağlanmıştır.

X

Vakıfbank

Yeni bankacılık uygulaması geçişi sırasında Vakıfbank’ın ihtiyaç duyduğu destek TermTech tarafından sağlanmış, amaca yönelik ve kuruma özel çözümler ile beklentiler tam olarak karşılanmıştır. Üretilen çözüm ile entegre edilen sistemler arasında oluşan yüksek sayıdaki işlemler üst seviye performans sağlanarak yönetilmektedir.
HSM Server Uygulaması: Banka HSM kullanımı için gerekli tüm işleyişlerinde TermTech uygulamalarını kullanmaktadır.
Orkestrasyon Uygulaması: Bankanın ATM sistemleri, Kart/Pos sistemleri, Internet/Call Center sistemleri ile eski ve yeni bankacılık sistemleri arasındaki işlem (transaction) yönetimini yapan ve tüm mesaj yapılarını destekleyen Vakıfbank’a özel aktif olarak kullanılmak olan güçlü bir server uygulaması geliştirilmiştir.

X

Fibabanka

X

BKT Arnavutluk

X

BKM

Apple temassız ödeme noktası

X

Türkiye Finans Katılım Bankası

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın ATM kurulu parkı için ihtiyaç duyduğu tüm çözümler TermTech tarafından düşük işletim maliyeti ve yüksek verimlilik ile sağlanmıştır. Kurumun ATM yönetimi için kullanmakta olduğu TermTech ürünü tüm uygulamaların listesi aşağıda verilmektedir.
o ATM Transaction Server (Optimus)
o ATM Remote Key Loading (Nemesis)
o HSM Management (Omega)
o Switch ISO 8583 (Trion)
o ATM Device Management (Nova)
o ATM Incident Management (Sentinel)
o ATM E-journal (Zeta)
o ATM File Management (Nexus)
o ATM Inventory Management (Alpha)

Ayrıca, Türkiye Finans Katılım Bankası için aşağıdaki diğer sistemlerle entegrasyonlar gerçekleştirilmiştir.
o Bankacılık Sistemi
o Kart Sistemleri
o Fraud Sistemi
o Kampanya Sistemi

X

Ziraat Bankası

2017 yılı başında projelendirilerek geliştirilmesi başlamış olan Yeni ATM Yönetim sisteminde, ATM’lerin yönetimini sağlamak üzere son derece güçlü ve kolay yönetilebilir, yüksek hizmet seviyesine sahip ATM Server çözümü sağlanmıştır.
Danışmanlık Hizmetleri: TermTech olarak 20 yılı aşan tecrübesi ile ATM mimarisinin tarafsızca değerlendirilmesi konusunda danışmanlık hizmeti verilmiştir.
Ziraat Bankası ATM sistemlerinin yenilikçi yeni bir yapıya geçişi için Diebold Nixdorf iş birliği ile proje gerçekleştirilmiştir. Yapılan bu proje ile ATM’lerin yönetimine dair ATM server tarafındaki uygulamalar TermTech tarafından sağlanmıştır. Ziraat Bankasında kullanılan uygulamalar ve entegre olunan sistemler aşağıda listelenmiştir.
o ATM Transaction Server (Optimus) ve ATM işlem/kasa mutabakat sistemi
o ATM Remote Key Loading (Nemesis)
o HSM Management (Omega)
o ATM E-journal (Zeta)
o Switch (Trion)

Ayrıca, Ziraat Bankası için aşağıdaki diğer sistemlerle entegrasyonlar gerçekleştirilmiştir.
o Bankacılık Sistemi
o Kart Sistemleri
o Fraud Sistemi

X

Aktifbank

X

BKT Kosova