HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Self Servis Cihazlar İçin Etkin Çözümler

TermTech; ismi Terminal ve Technology kelimelerinin bir araya getirilmesiyle oluşan, ATM ve Kiosk terminallerin başta güvenlik olmak üzere diğer tüm yönetimini sağlayan ürünlerin ortaya çıkarılması amacıyla 2006 yılında kurulmuş bir firmadır. TermTech bu tür ürünlerin yanında; yine hedefi geniş müşteri kitlesi olan kurumların yaşamlarını kolaylaştıracak ürünler sunmak üzere sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerine devam etmektedir.

3200

BAŞARILI KURULUM

12800

SAAT SERVİS HİZMETİ

13

YILLIK DENEYİM

17

TEKNİK PERSONEL

MİSYONUMUZ

Yenilikçi yaklaşımlar ile yeni teknolojilerin olanaklarını kullanarak üstün özellikli ürünler aracılığı ile hayatı kolaylaştıran faydalı projeler üretmek.

Kullanılabilirliği olması ve fayda sağlaması şartıyla sunulan her iyi hizmetin başarı olarak geri döneceğine inanan TermTech, her aşamada önceliklerini müşterilerinin yararını gözeterek belirlemektedir.

GENEL YAKLAŞIMIMIZ

TermTech tarafından geliştirilen ürünler, sürekli gelişerek çeşitlilik gösteren teknolojilere paralel olarak, kurum içi veya kurumlar arası kullanımda entegre uygulamaların uluslararası standartlara uygun kurallara uyumlu, güvenlik unsurlarının ön planda tutulduğu, kullanıcılar ve kurumlar açısından yönetimi ve kullanımı kolay çözümler sunar.

Bu çerçevede TermTech, bilgi teknolojileriyle birlikte yaşamayı kolaylaştırarak her kesime fayda sağlayan ve yenilikçi yaklaşımlarla yeni değerler üreterek güvenilir bir iş ortağı olmayı hedef olarak benimsemiştir.

Ekip çalışmasına büyük önem veren TermTech, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını önceden görerek bu ihtiyaçları karşılayabilecek yeni ürün ve hizmetler sunmak için sürekli çalışmaktadır.

Gerek müşterileriyle ve gerekse ekibiyle doğruluk, açıklık ve güven ilişkisi kurma ilkelerini benimseyen TermTech, inandığı bu ilkelerden hiçbir zaman ödün vermemektedir.